Paremkite mūsų veiklą

Mus galite paremti:

 • Pervedant auką į sąskaitą Nr. LT307300010002453034, AB SWEDBANK.

 • Skirdami 1,2% savo mokesčių.

 

Maloniai prašome prisidėti prie Lietuvos graikų draugijos "Patrida" veiklos, ją paremiant 2% nuo Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio neišleisdami nei vieno cento papildomai.

Gyventojams, kurie anksčiau pateiktuose prašymuose iš karto nurodė norintys pajamų mokesčio dalį skirti bendruomenei ne tik šiais, bet ir kitais metais ar maksimaliam laikotarpiui, pateiktų prašymų tikslinti nereikės. Skirtos pajamų mokesčio dalys bus perskaičiuotos, tad 2020 m. ir vėlesniais metais pasirinktai organizacijai bus pervedama tokia pat pajamų mokesčio dalis nuo asmens sumokėtų mokesčių.

Jeigu dar nesate pasirinkę, informuojame, kad yra DU būdai, kaip galite pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjui.

I: ELEKTRONINIU BŪDU

 • Prisijunkite prie VMI Elektroninio deklaravimo sistemos per EDS svetainę arba tiesiogiai per Jūsų banko elektroninę bankininkystę.
  Nuoroda į EDS sistemą:

  http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

 • Tada pasirinkite „EDS FUNKCIJOS“, „Paramos skyrimas“, formą elektroniniam pildymui – FR0512 (04 versija).

 • Užpildykite aktyvius laukelius (asmeninė Jūsų informacija) bei reikiamą mūsų įstaigos informaciją. Norėdami savo GPM skirti PATRIDAI, įrašykite šiuos duomenis:

 • E1 langelyje rašomas paramos gavėjo tipas: 2

 • E2 langelyje rašomas identifikacinis numeris – t.y. įmonės kodas: . 191912183

 • E3 langelyje BŪTINAI ĮRAŠYKITE – Lietuvos graikų draugija "Patrida"

 • E4 langelyje įrašote, kurią savo GPM dalį (procentais) mums skiriate. Iš viso galima skirti 1,2 proc. nuo savo pajamų.

 • E5 langelyje galite pasirinkti, kuriuos metus įrašyti: skirti paramą už 2019 metus, arba 5 metams į priekį (laukelyje E5 įrašius 2022).

Formą patogiausia yra užpildyti internetu, naudojantis internetinio banko sistema. Prašymą reikia pateikti iki gegužės 2 d.

 

Jei turite klausimų, rašykite patridalt@yahoo.com mes mielai Jums padėsime.

APIE MUS

Lietuvos graikų draugijos „Patrida“ bendruomenė pradėjo burtis dar iki 1990 m. Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo. O 1995-ųjų lapkričio 28-ąją bendruomenė buvo oficialiai įregistruota.

Mūsų bendruomenės graikų istorija labai įvairi. Vieni į Lietuvą atvyko tarpukariu verslo reikalais, kiti – bėgo nuo raudonojo teroro, treti atrado savo meilę, na o paskutiniuosius 10 metų atvyksta vis daugiau graikų, sukūrusių mišrias šeimas su lietuviais. 

Šiandien mūsų bendruomenę vienyja daugiau nei 140 graikų. Galime pasidžiaugti, kad bendruomenės vaikų skaičius ir vėl auga. 

 • Facebook

KONTAKTAI >

T: +37060682661

E: patridalt@yahoo.com

REKVIZITAI >

Lietuvos graikų draugija "Patrida"  Asociacija

Adresas: Sėlių g. 39-7, Vilnius

Kodas: 191912183

Atsiskaitomoji sąskaita: AB SWEDBANK LT307300010002453034

Pirmininkė: Evelina Paulavičienė

Tarybos nariai: Agėlina Eminova, Audrius Azguridis, Tamara Gaitanži, Pavel Zaicev, Katerina Raftopoulou, Maria Manta, Ilias Begetis, Nektarios Florous

© 2020 Patrida